Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Петращук Оксана Петрівна

Голова обласного методичного об’єднання викладачів хімії вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області, викладач хімії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника за спеціальністю хімік, викладач хімії. За час своєї роботи підготувала 45 призерів  III етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (обласних); 4 учасники та 4 призери IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Працює над проблемою «Система роботи з обдарованими дітьми при вивченні хімії».

Життєве кредо – “Керуй за допомогою розуму, веди за допомогою  серця”.