Студентка кафедри хімії під керівництвом професора Курти С.А. виграла 100 тис грн. на конкурсі стартапів!

Відповідно до рішення міської ради «Про затвердження положення про конкурсний відбір стартапів для реалізації у місті Івано-Франківську», з метою розвитку підприємницької діяльності та розв’язання актуальних проблем місцевого самоврядування та діяльності інститутів громадянського суспільства 12.квітня 2018 року о 15.00 в обласному управлінні інвестиційної політики проводиться конкурс проектів стартапів на фінансування за рахунок коштів міського бюджету.

Івано-Франківські студенти-хіміки та викладачі кафедри хімії факультету природничих наук ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” Марта Цап та д.т.н. проф.Сергій Курта перемогли в конкурсі стартапів організованих у місті Івано-Франківську, та виграли 100 тисяч гривень на реалізацю проекту “«Жуйка на основі карамелізованого меду, воску та прополісу для профілактики та лікування пародонтиту і пародонтозу та інших стоматологічних захворювань». 15 учасників конкурсу виступили з презентаціями власних ідей та проектів,а конкурсна комісія додатково визначила ще 3-х переможців міського конкурсу стартапів, між якими рівномірно розподілили ще 150 тисяч гривень.