Секційне засідання звітно-наукової конференції студентів кафедри хімії 2018

29 березня 2018 року відбулася Студентська звітно-наукова конференція за підсумками наукової роботи студентів спеціальності «Хімія» факультету природничих наук. Її проведення стало доброю традицією в стінах нашого університету.

Слід наголосити, що всі молоді дослідники проявили глибоку наукову допитливість і представили актуальні наукові дослідження. Студентські доповіді були різноплановими, цікавими і змістовними. Велике зацікавлення у присутніх викликали наукові доповіді наступних студентів:

Цап Марти (4 курс)

Погрибенник Христини (магістрант)

Грейди Надії (4 курс)

Ольхової Уляни (4 курс)

Григорчука Святослава (4 курс)

Джус Романи (4 курс)

Дзепчук Богдани (4 курс)

Данилюка Назара (3 курс)

Василишин Людмили (3 курс)

Ліщинської Софії (2 курс)

Члени журі із кафедри хімії професор, д.т.н. Сіренко Г.О., професор, д.т.н. Курта С.А. та доцент, к.х.н. Татарчук Т.Р. підвели підсумки, висловили подяку студентам за представлення результатів  наукових досліджень. Кращі студентські доповіді відзначено грамотами та можливістю опублікувати свої наукові результати у збірнику студентських наукових праць «Еврика».

Завдяки такому заходу студенти роблять свої перші кроки у науковій діяльності, обираючи для себе цікаві теми для наукових досліджень. Кафедра хімії бажає подальших успіхів та нових наукових здобутків молодим науковцям!