«SMART-аналіз»

Кафедра постійно працює над удосконаленням навчальних дисциплін спеціальності 102 Хімія. Черговим прикладом є нововведений курс «Практикум спектрофотометричного аналізу». Курс містить цікаві та важливі методики: визначення концентрації іонів Cu2+ у електроліті гальванічного виробництва, визначення концентрації іонів Al3+ у природній воді за допомогою алюмінону, визначення твердості води за допомогою барвника арсеназо III та багато інших. Заняття проводяться на базі навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій. У програму курсу впроваджено результати стартапу Назарія Данилюка «SMART-аналіз». Студенти проводять виміри одночасно за допомогою спектрофотометра і власного смартфона. Тим самим майбутні фахівці-хіміки набувають досвіду експрес-методів аналітичного контролю навколишнього середовища та харчових продуктів.

Калібрувальні розчини до визначення вмісту білка за методом Бредфорд
Апаратура для одночасного визначення двох аналітів за методом похідної від спектру
Cтуденти набувають навичок вимірів смартфоном
Назарій Данилюк вимірює оптичну густину смартфоном