Студенти-магістранти – учасники міжнародної науково-практичної конференції

4 листопада 2021 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи розвитку науки та освіти в ХХІ столітті», організована Центром фінансово-економічних наукових досліджень. У конференції брали участь студенти-магістранти кафедри хімії Мар’яна Мицак і Тетяна Петренко (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри хімії Микитин І.М.), Володимир Вінтоняк і Сиверин Котлярчук (науковий керівник – д.т.н., професор кафедри хімії Курта С.А.), Руслана Гречанюк (науковий керівник – к.т.н., доцентка кафедри хімії Хацевич О.М.).

Серед основних цілей конференції – підтримка і розвиток дослідницького потенціалу молодих вчених, залучених до фундаментальних і прикладних наукових досліджень; створення умов для обміну результатами наукових досліджень; а також виявлення і систематизація актуальних проблем і тенденцій сучасної хімії.