Захист дипломних робіт

21 червня 2022 року відбувся захист дипломних робіт бакалаврами спеціальності 102 Хімія денної та заочної форм навчання. Захист робіт проходив на платформі Cisco Webex Meetings, яка давно й успішно протестована під час дистанційного навчання викладачами та студентами. Напередодні кожна робота пройшла перевірку на академічну доброчесність.

Екзаменаційна комісія у складі: завідувача кафедри хімії, д.х.н., професора Миронюка І.Ф., д.т.н., професора Курти С.А. та к.т.н., доцентки Федорченко С.В. відмітила високий науковий рівень підготовки бакалаврів, а також актуальність, доцільність та своєчасність представлених випускниками результатів наукових досліджень.

Вітаємо випускників з успішним захистом бакалаврських робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!