Профорієнтаційна зустріч на кафедрі хімії

27.03.2023 р, завдяки директору ліцею  Тетяні Федорів  , 31 учень 11-А та 11-Б класів (профіль хіміко – біологічний та математичний), з  КАЛУСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 10  ,  разом з  вчителями :Груба Орися Мефодіївна-викл. хімії, Тимків Оксана Іванівна вч. хімії та Крохта  Оксана Миколаївна – вч. географії та економіки, з профорієнтаційним запитом відвідали кафедру хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в м. Івано-Франківсь Україна. Разом з викладачами кафедри хімії: проф. д.т.н. Курта С.А., доц. к.ф.м.н. Складанюк М.Б. учні змогли ознайомитись і побачити  в реальному часі з проведенням  науково-дослідних роботіт студентами кафедри хімії: Реги Анни-Х-41, Кушмелюк Христини-Х-21, і магістрами Х-5М -Цінурчин Володимир, М. Тагір та аспіранта кафедри Володимира Рій. Емоції на світлинах. Запрошуємо всх Вас  до нас на навчання в Прикарпатський університету, який входить в 10-десятку кращих університетів України.https: //www.4icu.org/ua/ .