Бази практик

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»  – oдне з найбільших хімічних підприємств Івано-Франківщини  (м.Калуш).  Забезпечує виробництво хімічної та нафтохімічної продукції, єдиний виробник суспензійного вінілхлориду, етилену, бензолу, поліетилену, аргону високої чистоти. В асортименті продукції «КАРПАТНАФТОХІМу» – також пропілен, хлор, каустична сода, смола важка піролізу, кисень газоподібний і рідкий (медичний і технічний), азот газоподібний. Має добре оснащені сучасним обладнанням і приладами виробничі лабораторії, де проходять практику наші студенти.
ТОВ «Поліком» (смт. Брошнів-Осада, Івано-Франківської обл.) – підприємство з  30-річним науковим та виробничим досвідом у сфері синтезу та обробки полімерів,  лідер на теренах СНД у розробці композицій на основі ПВХ, виробництві широкого спектру товарних ПВХ-пластизолів і декор-гранулятів для виробництва шпалер, лінолеуму, штучної шкіри, герметизуючих прокладок технічного і харчового призначення.
ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – це високотехнологічний  потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів (с. Ямниця Івано-Франківської області). Виробляє більше 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер та гіпс. Єдиний вітчизняний виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, що є новою для України технологією.
Для впровадження європейських принципів ведення моніторингу в Дністровському БУВР (відеоролик) створена сучасна лабораторія моніторингу вод, яка проводить спостереження за станом масивів поверхневих вод, керуючись Водною Рамковою Директивою ЕС. Моніторинг поверхневих вод проводиться відповідно до наказу Держводагентства України № 587 від 24.06.2020, яким затверджено перелік забруднюючих речовин для визначення екологічного та хімічного стану масивів поверхневих вод.
Підприємство «Падана Кемікал Компаундс» (м. Івано-Франківськ) – одне з провідних  в Україні з виробництва широкого спектру пластифікованих і жорстких ПВХ композицій, відомих під торговою маркою DANVIL®.   Займається виробництвом ПВХ композицій для різних сфер застосування методом змішування та грануляції на високопродуктивних виробничих лініях італійського виробництва. Ефективна робота  власної науково-дослідної лабораторії по розробці нових ПВХ композицій і впровадження Системи управління якістю дозволяє підприємству щорічно підвищувати технічний рівень продукції та збільшувати об’єм експорту.
ТОВ «Калуський трубний завод» (КаТЗ) (м.Калуш, Івано-Франківської обл.) – дочірне підприємствам Групи Радіус Системс (Radius Systems Ltd), лідера британського ринку полімерних трубопровідних систем і одного з найбільших виробників пластикових труб і з’єднувальної  арматури в Європі та на пострадянському просторі. Володіє сучасними обладнанням для виробництва поліхлорвінілових, поліпропіленових, поліетиленових труб різного діаметру для водо- і газопостачання.  Має добре оснащені лабораторії для контролю процесу і якості продукції.