Літо близько… )

Непомітно до завершення підходить навчальний процес.

Для студентів ІV курсу це вже завершальний етап на якому до отримання диплому потрібно подати і захистити БАКАЛАВРСЬКУ РОБОТУ.

Вже традиційно склалося на кафедрі хімії, що наші студенти працюють над цікавими експериментальними та прикладними тематиками, які охоплюють аналітику, технологію, експертизу. І незважаючи на непрості цьогорічні умови, за яких студенти були обмежені в доступі до лабораторій та досліджень, роботи їхні вже готові. В цьому сьогодні переконалися присутні на попередньому захисті студентів-заочників, який відбувся в режимі on-line (Zoom). Завідуючим кафедри проф. Миронюком І.Ф. відмічена цікавість і різноманітність тематик, актуальність робіт, наявність практичних результатів, а також відповідальність студентів та їх наукових керівників. Тож хочеться побажати хорошого старту і натхнення нашим студентам-хімікам на завершальному етапі навчання і успішного захисту своїх БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ!