Студенти-хіміки – учасники міжнародного наукового вебінару

Початок літніх канікул для студентів-хіміків – це не тільки час для відпочинку, але й можливість для саморозвитку та пошуку нових знань. 24 та 25 червня 2020 р. студенти кафедри хімії взяли участь у дводенному міжнародному вебінарі «Advanced Functional Materials for Biomedical & Energy», який був організований в Loyola College, Chennai, India. Учасниками вебінару стали Данилюк Назарій (Х-1м), Костюк Тетяна (Х-41), Галькевич Христина (Х-31) та Лапчук Іванна (Х-31). Усі вони виконують наукові дослідження під керівництвом доцента кафедри хімії Татарчук Т.Р. Цікаві доповіді науковців Dr. Stefano Bellucci (Italy) на тему «Nanomaterials for Safety, Biological & Medical Applications» та Dr. Rabah Boukherroub (France) – «Advanced Plasmonic Materials for Biomedical & Energy Applications», привернули увагу студентів до важливості дослідження наноматеріалів у розвитку хімії як фундаментальної науки. Доповіді Dr. Xiaoxiao Huang (China) «Nano-SnO2 Anchored in Ordered Mesoporous Carbon Framework for Lithium Storage with High Capacity & Rate Capability» та Dr. M. Ishaque Khan (USA) «Functional Materials: Potentials & Promise» вдосконалили знання про передові функціональні матеріали для біомедицини та енергетики. Бажаємо майбутнім науковцям не зупинятися в пошуках нового і надалі підвищувати свої знання!