Успішно реалізований стартап

15 вересня 2020 року відбувся звіт реалізованих стартапів, на якому переможці конкурсу представили результати впровадження проєктів, нагадуємо, що 2019 року за результатами проведеного конкурсного відбору комісією було обрано 7 переможців, серед яких є і проєкт нашого студента-хіміка Назарія Данилюка. Проєкт під назвою «SMART-аналіз», був започаткований на кафедрі хімії та реалізований в лабораторії навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій ПНУ. Назарій отримав 50 000 грн та успішно реалізував проєкт, який дозволяє простим жителям міста проводити хімічний аналіз води та харчових продуктів в домашніх умовах за допомогою смартфону.

Бажаємо талановитому студенту успіхів, натхнення, невпинного руху вперед та реалізації наступних задумів і планів!!!