Наш університет на другому місці в Україні у SCImago Institutions Rankings (SIR)

РЕЙТИНГ

SCImago Institutions Rankings (SIR)[1] — з 2009 року публікує міжнародний рейтинг світових науково-дослідних установ, Всесвітній звіт SIR,[2] який готує дослідницька група SCImago[3], до якої входять ряд університетів та дослідницьких установ Іспанії.[4] Рейтинг поділений на п’ять секторів: уряд, охорона здоров’я, вища освіта, приватний та інші.[3] Рейтингова позиція ВНЗ чи дослідницької установи визначається виключно на основі публікацій у виданнях, що індексуються у базі даних наукового контенту Scopus[5].

Простежується тотожність для українських університетів результатів рейтингу SCImago та загальноукраїнського рейтингу університетів, що проводиться популярним тематичним ресурсом Освіта.ua [6]