Вітаємо випускників-магістрів!

4 лютого 2021 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр». Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 14 магістрантам спеціальності 102 Хімія вручили заповітні дипломи.

Дорогі наші випускники! Колектив кафедри хімії щиро вітає групу Х–2м, котрі ще вчора були старанними студентами, вчасно готувались до занять, успішно складали сесії, брали активну участь у житті факультету, кафедри, групи, організовували і були учасниками цікавих і креативних заходів, а сьогодні – дипломовані фахівці.

Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! Ви – майбутнє нашої країни, від вас залежить, якою стане наша держава!
Щиро зичимо вам натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих звершень!