Студенти-хіміки на практиці в аналітичній лабораторії

Для когось розпочинається новий навчальний семестр із лекційними та практичними заняттями, а для студентів 4 курсу спеціальності 102 Хімія прийшов час реалізувати свої набуті знання на виробничій практиці.

Своїми враженнями в перші дні практики ділиться студентка групи Х-41 Лапчук Іванна на свої сторінці у мережі Фейсбук: «Початок практики у Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів з перших днів викликав у мене позитивні враження, адже навчання в лабораторії, яка оснащена сучасними аналітичними приладами дає можливість студентам-хімікам здобувати нові навички. Тут досягають «доброго екологічного та хімічного стану» масивів поверхневих вод. До прикладу, визначення токсичних органічних речовин проводиться за допомогою газового хроматографа-мас-спектрометра, а наявність важких металів у воді визначається атомно-емісійним спектрометром. Вміння працювати з такими приладами потребує неабиякої підготовки та розуміння принципу їх роботи, чого й навчають нас під час проходження практики. Можу сказати, що розширення практичних вмінь та підготовка до самостійної трудової діяльності в спеціальних установах для нас – випускників спеціальності хімія, є першим кроком в майбутнє молодих хіміків-аналітиків».