Аспіранти кафедри хімії – учасники вебінарів від Clarivate Analytics

Самоосвіта – це один із методів вдосконалення та розвитку молодого науковця. Саме тому аспіранти кафедри хімії активно беруть участь у різноманітних вебінарах, які дозволяють їм підвищити свій професійний рівень. Так, зокрема, аспірантка кафедри Ірина Старко взяла участь у вебінарах від компанії Clarivate Analytics, що дало їй можливість розширити свої знання та отримати сертифікати. Онлайн-вебінари проходили в період 9 по 12 лютого 2021 року на платформі Webex. Теми вебінарів: «Авторські профілі: бонус чи тягар», «Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки», «Розширити пошук в новому інтерфейсі» та «Відкритий доступ та план S». Спікер Ірина Тихонова розказала про складнощі, що можуть виникнути при пошуку робіт певного автора у Web of Science Core Collection та як їх подолати; показник індексу Гірша; оприлюднення отриманих даних науковцями; як не стати жертвою хижацьких видань, адже публікація в таких виданнях це втрата результатів, часу, грошей та репутації; нові функції в новому інтерфейсі Web of Science, що з’явились у січні 2021 році; план S: основні принципи, готовність до них наших установ та можливості та виклики відкритого доступу, журнали відкритого доступу та вартість публікацій.