17 вересня 2021 року в конференц-залі ТзОВ «Фірма Надія» о 13:00 відбулась науково-практична конференція Івано-Франківської обласної організації винахідників і раціоналізаторів ТВР України, в рамках якої були запрошені і прийняли участь два заслужені винахідники України, представники кафедри хімії учасники ліквідації аварії на ЧАЕС: завідувач кафедри, д.х.н., професор Миронюк І.Ф. та д.т.н., професор Курта С.А. Вони привітали голову Івано-Франківської обласної організації ТВР України Середюка Б.І. та вручили йому упаковку зразків профілактичної жуйки Медівник-Honeycomb від пародонтозу, розробленої на кафедрі хімії, та іменний знак, випущений до 25-річчя кафедри хімії.
Науково-практична конференція Івано-Франківської обласної організації винахідників і раціоналізаторів ТВР України
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2021/09/зображення_viber_2021-09-19_21-21-56-223-1024x768.jpg)