Співпраця з Калуським ліцеєм №2

02.12.2021 до учнів 11-Б класу Калуського ліцею №2 м. Калуша ( кл.керів. Дранута С. С.) , на запрошення викладача хімії Гаврилюк(Чоловська) Любов Евгенівни-випусника 2000 р.в. кафедри хімії ПНУ- , відвідав професор кафедри хімії доктор технічних наук калушанин Сергій Курта. Він ознайомив випускників з умовами вступу на спеціальність 102 Хімія на факультеті природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в м. Івано-Франківськ. На основі попереднього проведеного в інтернеті опитування в Google Form: https://docs.google.com/…/1eOttjiNTGbzrZMf…/edit…. Професор провів аналіз інтересів, талантів учнів та переспектив їх вступу на деякі спеціальності в університетах України, і порівняв їх з відповідями інших учнів, результати яких приведені нижче. Учні з задоволенням вислухали інформацію про свої індивідуальні та соціальні здатності і природні таланти , відповідно до астрологічного дня, місяця, року і часу народження. Ємоції на світлинах.