Коломия і екологічні ініціативи!

Викладачі кафедри ХІМІЇ мали нагоду відвідати славне місто Коломию 19 грудня та представити учням 7-11 класів коломийського ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка наш проєкт “Моніторинг обєктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції”. Проєкт реалізуємо в університеті за сприяння і підтримки ЄС (Програма ERASMUS+ JEAN MONNET). У рамках вступної лекції висвітлили суть проєкту та обговорили можливості співпраці з активною молоддю Коломиї!
Наша мета – це ознайомлення з європейськими екологічними принципами, цінностями та впровадження їх в реалії українського суспільства. Разом з нами громадська організація “Екоґвалт” представила громадські ініціативи які реалізуються ними в м.Коломия.
Згуртовуймось і працюймо задля перемоги України!💙💛

Принагідно висловлюєм вдячність адміністрації закладу і вчителям ліцею за плідну співпрацю.