Сьогодні, 18 березня, кафедру хімії відвідали студенти 1-4 курсів кафедри технології захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу разом із викладачами доц. Калин Т. І. та доц. Грицуляк Г.М. Студенти спеціальностей 102 «хімія” і 183 “технології захисту навколишнього середовища» як майбутні спеціалісти в галузях екологічної та господарської діяльності і свідомі громадяни зацікавлені у збереженні чистоти довкілля. Тому цікаво було обмінятися думками щодо навчальних і наукових заходів, що проводяться на кафедрах для підготовки, зокрема, спеціалістів з моніторингу об’єктів навколишнього середовища.  Також студенти-хіміки провели для гостей невеличкі майстер-класи з хімії косметичних засобів та хімії харчових продуктів. Перед фахівцями цих спеціальностей незабаром, під час відбудови країни, постане багато викликів з подолання екологічних та економічних проблем, тому налагоджувати обмін досвідом дуже важливо.