Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника — у ТОП-10 рейтингу Scopus

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника входить в десятку найкращих університетів України за результатами міжнародного наукометричного моніторингу Scopus 2024 року.

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитування наукових статей, опублікованих фахівцями закладу освіти. База даних Scopus постійно індексує понад 25 тисяч періодичних і неперіодичних наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша. Індекс Гірша дорівнює N, якщо науковець чи науковий заклад опублікував N наукових статей, кожна з яких була процитована щонайменше N разів, а решта ж статей були процитовані менше, ніж N разів.