Весняно-осіння школа МЕОЕU на тему «Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас доєднатися до триденної  серії вебінарів весняно-осінньої школи МЕОЕU на тему «Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції»!

За результатами вебінарів учасникам будуть видані сертифікати (30 год.) про участь.

Дата і час:

25, 26 і 27 жовтня з 15.00 до 19.00 за київським часом.

Ми пропонуємо коректну і актуальну інформацію про:

• європейські екологічні цінності та екологічну безпеку і право в країнах ЄС, порівняння європейського та українського екологічного законодавства, політики та практики
  • стан та перспективи розвитку державної системи моніторингу довкілля України, українські пілотні проєкти створення системи екологічного моніторингу, з врахуванням досвіду країн Європи та США
  • основні джерела забруднення і забруднювачі об’єктів довкілля в Європі, вплив забруднення повітря на здоров’я населення і екосистеми
  • роль екологічних громадських організацій у приверненні уваги суспільства до проблем довкілля і їх впливу на якість життя
  • європейські підходи до проведення моніторингу об’єктів довкілля, практику європейського супутникового дистанційного моніторингу
  • індекси якості повітря, як оцінка забруднення повітря та ризики для здоров’я населення (європейський та український досвід обчислення)
  • вплив воєнних дій в Україні на довкілля: прогнозування можливих обсягів шкоди і комплексних наслідків, механізми визначення збитків та відшкодування.
  • Захід проводиться у межах проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції».

Реєструйтеся!