22.10.2024 року представники  нашої кафедри в рамках проєкту Жан Моне Модуль “Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції” MEOUE за міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ були з візитом у Івано-Франківському ліцеї №24. Професор кафедри хімії д.т.н. Курта С.А. разом з іншими учасниками проекту прочитав для учнів 11-Б класу відкриту лекцію на тему “Європейський та український досвід обчислення індексів якості повітря”. Курта С.А. навів дані про екологічну ситуацію щодо забруднення  атмосфери Івано-Франківськой обл. 6  шістьма  газами: СО, СО2, Н2S, NO, NO2, CH2O та α, β, і гамма  радіаційними частинками. Були приведені детальні карти Івано-Франківської  і Закарпатської областей з точними даними по моніторінгу концентрацій вказаних газів по всіх районах області, включаючи прикордонні регіони з Румунією, Венгрією Словакією і Польщою.

Висловлюємо вдячність директору Мельничуку Ігорю Євгенійовичу за надану можливість провести відкриту лекцію.