Профорієнтаційний захід на тему: «Правильний вибір професії – запорука успішного майбутнього»

3 березня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід  для учнів 11-х класів ліцею № 5 з провідною фахівчинею навчальної лабораторії кафедри хімії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Під час спілкування з ліцеїстами працівниця кафедри розповіла про умови вступу, можливості та перспективи працевлаштування, наголосила на значущості й престижності професії. Старшокласники активно обговорювали питання вибору професії, переглянули презентацію про спеціальність 102 Хімія та отримали ґрунтовні відповіді на свої питання.

Колектив кафедри хімії висловлює щиру подяку заступникам директора ліцею Філіпчук Г.С. та Головатому Т.В. за допомогу в організації заходу!

Авторка посту: провідна фахівчиня навчальної лабораторії кафедри хімії