У Всесвітній день моніторингу вод студенти спеціальності “Хімія” ПНУ мали нагоду побувати на екскурсії в дуже сучасній лабораторії Дністровського БУВРу.
Щиро дякуємо за сприяння та цікавий пізнавальний супровід начальнику лабораторії Марії Семенівні та провідним інженерам, більшість з яких є випускника кафедри ХІМІЇ, чим дуже пишаємось!
Нехай вода буде чиста, небо мирним, а життя щасливим в нашій Україні!
Співпраця продовжується.
Вода – основа життя!
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2023/09/photo_2023-09-18_21-45-47-1024x681.jpg)