10 травня кафедра хімії вже вкотре долучилася до традиційного пʼятого“Наукового пікніка”. Факультет природничих наук представляли також студенти та співробітники кафедри біохімії та біотехнології і кафедри біології та екології. Захід відбувся в центрі міста Івано-Франківськ на площі Ринок біля славнозвісної Ратуші.
Представники кафедри хімії радували малечу, учнів ліцеїв, студентів різних спеціальностей, наукових ентузіастів, а також всіх присутніх феєричними експериментами. Учасники мали можливість стежити за реакціями у реальному часі, спостерігати за хімічними дослідами. Як приклад, експеримент «дим без вогню» здивував учасників синьо-жовтими барвами. Також патріотичну символіку продемонструвала реакція рН індикатора бромтимолового синього.
Для молодших гостей були організовані кольорові експерименти з виготовлення популярного «слайму» та реакція «Хамелеон». Іскри вогню на руці як завжди захопили велику аудиторію відвідувачів.
Загалом, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника настільки зацікавив наукою, що здобув 1 місце у конкурсі «Найкраща локація 5-го наукового пікніка» серед представників всієї освітянської сфери.
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/photo_2024-05-11_09-58-13.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/photo_2024-05-11_09-58-11-2.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/photo_2024-05-11_09-58-09-2.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/photo_2024-05-11_09-58-08.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_20240511_093152_955-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_20240511_093152_840-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_20240511_093152_183-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_20240511_093152_029-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_20240511_093151_706-scaled.jpg)