Вітаємо Тетяну Татарчук – доцента кафедри хімії з h-індексом 37; Івана Миронюка – професора кафедри хімії з h-індексом 24; Олександра Шийчука – професора кафедри хімії з h-індексом 23 з входженням до списку найкращих українських науковців за версією наукометричної бази даних Scopus 2024. Це визнання є результатом невпинної праці та високої якості досліджень, які проводять наші фахівці.
Викладачі кафедри хімії в ТОП-8 найкращих науковців ПНУ за версією Scopus 2024
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/05/img_1458-1024x576-1.jpg)