4 жовтня в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент лабораторій» (викладач – к.х.н., доцент кафедри хімії, завідувач навчальних лабораторій Солтис Любов Михайлівна) студенти 2 курсу спеціальності 102 «Хімія» мали можливість ознайомитися з Центром хімічного матеріалознавства та нанотехнологій, який очолює к.х.н., доцент кафедри хімії Татарчук Тетяна Романівна. Під час екскурсії, яку провели провідні фахівці Центру Назарій Данилюк та Іванна Лапчук, студенти побачили сучасні прилади для проведення навчально-наукових досліджень, ознайомилися з проектами, які реалізуються науковцями, а також почули про стипендійні програми та стартапи, переможці яких мають змогу отримати додаткове фінансування на виконання бакалаврських та магістерських робіт. Важливу увагу було приділено техніці безпеки під час роботи в лабораторії Центру.