Студенти-хіміки продовжують знайомство з сучасними лабораторіями Івано-Франківська!

Цього разу, 11 жовтня, студенти другого курсу мали змогу побувати в Івано-Франківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, а саме ознайомитися з роботою відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів. Про специфіку досліджень та оснащення відділу розказав завідувач сектору Богдан Богданович Ониськів. Він розповів про те, що їхній відділ проводить дослідження вибухових речовин, лакофарбових матеріалів та покриттів, волокнистих матеріалів, ґрунтів, металів і сплавів тощо. Найбільша частина досліджень припадає на аналіз наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Лабораторії відділу оснащені сучасними приладами, такими як хроматограф, рентгено-флуоресцентний спектрометр, ІЧ-Фур’є спектрофотометр. Студенти мали можливість визначити елементний склад своїх прикрас за допомогою рентгено-флуоресцентного аналізу. Екскурсія проводилася в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент лабораторій» (викладач – к.х.н., доцент кафедри хімії, завідувач навчальних лабораторій Солтис Любов Михайлівна).