Представники кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імані В. Стефаника в рамках проєкту Жан Моне Модуль “Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції” MEOUE за міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ 22.10.2024 року відвідали  Івано-Франківський ліцей №24. Професор кафедри хімії д.т.н. Курта С.А. разом з іншими учасниками проекту, прочитав  учням 11-А класу ліцею відкриту лекцію на тему  “Порівняльний аналіз європейського та українського екологічного законодавства, політики та практики”. В лекції Курта С.А. детально описав і представив слайди і фотографії  в презентації щодо стану екологічної ситуації в м. Івано-Франківськ та в Івано-Франківськой обл. України. Особлива увага була приділена порівнянню вмісту забруднюючих речовин в країнах ЄС, які є сусідніми до України, з граничними дозволеними законодавством концентраціями.

Учні  11-А класу разом з організатором зустрічі-викладачем хімії і біології ліцею №24 Барнась Іванною зацікавлено задавали питання щодо ситуації в м. Івано-Франківську та інших містах області, впливу військових дій на стан атмосфери і рівня небезпеки всіх забруднень асмосфери  на стан і здоров’я учнів та всіх жителів Івано-Франківської області.

Висловлюємо вдячність директору Мельничуку Ігорю Євгеновичу за надану можливість провести відкриту лекцію.