Навчальна практика студентів ІІІ курсу кафедри ХІМІЇ (ПНУ), розпочалась з поїздки на ТОВ “ПОЛІКОМ”. Наші студенти в супроводі свого куратора проф. Курти С.А. та керівника практики доц. Хацевич О.М. ознайомилися із сучасним хімічним підприємством, оглянути лабораторії, виробничі цехи, побачили, як формуються вироби з ПВХ. Навіть отримали сувенірні м’ячики-масажери на згадку! ![😉](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f609/32.png)
![😉](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f609/32.png)
Така можливість є дякуючи багаторічній співпраці підприємства (в особі директора, к.т.н. Курганського В.С. ) з кафедрою ХІМІЇ.
Зважаючи на підписаний договір, сподіваємося, що плідна співпраця продовжиться надалі.
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202221-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202224-484x1024.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202225-484x1024.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202223-484x1024.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202226-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202227-scaled.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/02/2202222-scaled.jpg)