“Науковий пікнік” у Богородчанах

У четвер 20.09 Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приймав участь в науково-популярному заході “Дні майбутньої освіти та кар’єри” на базі Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (смт.Богородчани, вул. Грушевського, 12). Цей захід організовували: Богородчанська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно із ГО Консалтингові технології, за підтримки Відділу молодіжної політики І-Ф ОДА Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. Кафедра хімії в складі наши студентів четвертого курсу під керівництвом доц. Микитин І. М. та ст. лаб. Лясковької М.Р. приймала активну участь у цьому святі науки. І як завжди хімічні досліди користуються популярність у всіх учнів від самих менших і до 11 класу. Всі охочі могли побачити що хімія це не складно і дуже часто цікаво.