День відкритих дверей на кафедрі хімії 06.11.

Кафедру хімії відвідали учні 7 класу Каміннецької ЗОШ І-ІІ ступенів Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області під керівництвом вчителя хімії Наталії Гаманюк, класного керівника Уляни Угринчук та вчителя Лесі Навроцької. Студенти-хіміки групи Х-41 Назарій Данилюк, Богдана Бідочко, Вікторія Кухтин та Марія Сокирко під керівництвом доцентів кафедри хімії Тетяни Татарчук та Ігора Микитина продемонстрували для учнів цікаві та захопливі хімічні експерименти: «Хімічний вулкан», «Дим без вогню», «Фіолетовий вулкан», «Фараонові змії», «Хімічний поріз», «Пінний фонтан» та ін., які надали можливість побачити всю магію хімічної науки. Під час візиту діти були надзвичайно захоплені хімічними дослідами, а також отримали нові знання та незабутні враження.