Виробнича практика

Студенти  магістри І курсу спеціальності “Хімія” проходили практику на таких  підприємствах:

1. ТОВ “Падана Кемікал Компаундс”.
  2. КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.
  3. ТОВ «Карпатнафтохім» (м. Калуш)

Для укладення угод перед початком виробничої практики керівник практики від університету Хацевич Ольга Мирославівна провела зустрічі з керівництвом вказаних підприємств.

Студенти були направлені в лабораторії вказаних підприємств, де їм провели інструктаж з техніки безпеки та призначили керівників-методистів з числа висококваліфікованих працівників. Студенти були допущені до виконання практичних завдань, які ставляться перед працівниками лабораторії та індивідуальних завдань і повністю з ними справилися.

Після завершення виробничої практики було проведено захист практики 12.03.2019 р. та підсумкову нараду за результатами практики.