Аспіранти кафедри хімії – учасники вебінарів від компанії Clarivate Analytics

Посилення карантину для науковців кафедри – ще один привід для самовдосконалення. Зокрема, аспіранти Марія Лясковська, Ірина Старко, та їх науковий керівник, доцент Тетяна Татарчук в період із 12 по 16 жовтня 2020 р. взяли участь у онлайн-вебінарах на теми: «Вступ до наукометрії», «Референс-менеджер EndNote: швидке оформлення публікацій без помилок», «Профілі автора: створення, корегування, можливості». Вищезгадані вебінари організовані компанією Clarivate Analytics в Україні, з використанням онлайн-платформи WEBEX. Аспіранти дізналися про функції референс-менеджера EndNote, який дозволяє створювати, впорядковувати, наповнювати власну колекцію статей, здійснювати імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, а також здійснювати швидке оформлення рукописів за форматом журналу. Що беззаперечно стане в пригоді при оформленні рукописів. Аспіранти також ознайомилися з можливостями презентацій здобутків науковця. Знайшли відповіді на запитання, які цікавлять не лише аспірантів, а й досвідчених науковців: Чому і які складнощі можуть виникнути при пошуку робіт певного автора? Які показники, окрім індексу Гірша, доступні? Як можна вплинути на цитованість роботи? Розповсюдження публікацій: чи може автор розмістити роботи у відкритому доступі? Аспіранти отримали детальну інформацію, щодо того, як створювати, наповнювати та використовувати авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Приємно, що по завершенні вебінарів організатори нагородили учасників сертифікатами!