Аспіранти кафедри хімії – учасники вебінарів від Elsevier

Аспіранти кафедри хімії знову працюють над удосконаленням свого наукового іміджу. У жовтні їм у цьому допомогла серія вебінарів від Elsevier (за підтримки МОН України). Вебінари проходили з використанням платформи BrightTALK. Зокрема, аспірантки Лясковська Марія та Ірина Старко прослухали вебінари на теми: «Перші кроки у Scopus», «Починаємо з пошуку літератури у Scopus» і «Ваші колеги та Ви у Scopus». Scopus використовується багатьма дослідницькими та фінансуючими організаціями для оцінки заявок на гранти, тому сучасним науковцям у першу чергу, слід переконатись, що дані, вказані у профілі, є актуальними та повними. Участь у вебінарах допомагає аспірантам дізнатись, як створюються та курируються профілі авторів у Scopus, і як, за потреби, подавати запити на їх корегування. Пошук літератури у Scopus має вирішальне значення на всіх етапах дослідження аспіранта – від планування до написання рукопису. Після завершення вебінарів аспіранти отримали сертифікати.