Вітаємо!!!

Сьогодні, 29 грудня, виповнюється 80 років від дня народження  заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії технологічних наук України, професора, доктора технічних наук

Геннадія Олександровича Сіренка

За результатами професійної діяльності професором Сіренком Г.О. опубліковано 513 наукових статей, 107 підручників, навчально-методичних посібників і методичних розробок, 12 публікацій з питань світоглядних засад державотворення та виховання студентів, 59 вибраних політичних статей. Під його керівництвом захищено 12 кандидатських дисертацій, тривалий час працював вченим секретарем спеціалізованої ради.

Колектив кафедри хімії щиро вітає невтомного ентузіаста, трудовий шлях якого є яскравим прикладом відданого служіння інтересам освіти, науки, інтересам Вітчизни.

Бажаємо Вам, Геннадіє Олександровичу, міцного здоров’я, щастя, родинного тепла і благополуччя!