Студентки-хіміки – принцеси кристалів

Кристали – це найкрасивіші і найзагадковіші творіння природи, а вирощування кристалів – дуже захоплююче заняття! Про це на своїх лекціях із курсу «Кристалохімія» розповідає доцент кафедри Тетяна Татарчук. Прослухавши курс, студенти дізнаються про цікавий внутрішній світ кристалів, симетрію кристалічних багатогранників, основні типи кристалічних граток, методи дослідження внутрішньої будови кристалів та багато-багато іншої цікавої інформації…. І ось на завершення дисципліни «Кристалохімія» студентки 2 курсу спеціальності 102 Хімія вирішили продемонструвати, які чудові кристали вони виростили вдома під час карантину! Без сумніву, на фотографіях – справжні принцеси кристалів J  (особлива подяка Назарію Данилюку за майстерно зроблені фото).