Прикарпатський урочисто відзначив початок нового навчального року

Традиційно, 1 вересня, у Прикарпатському національному університеті відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року.

Розпочалися заходи з Божественної Літургії за благословення. Далі основна частина свята пройшла на літній сцені міського парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка де у рамках програми урочистих заходів відбулася посвята цьогорічних першокурсників у студенти Прикарпатського університету та церемонія нагородження почесних докторів та професорів ПНУ.

Святкову Академію розпочав вітальним словом ректор університету, професор Ігор Цепенда. Він з приємністю привітав першокурсників, які обрали своєю Alma mater Прикарпатський національний університет – один із найкращих класичних університетів України.

Традиційно, в присутності усієї святкової аудиторії, ректор вручив першокурсникам, котрі посіли найвищі сходинки конкурсного  рейтингу у вступній кампанії, головний документ студента – залікову книжку.

Під час святкової Академії студенти-першокурсники виголосили «Клятву студента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» та виконали  гімн ПНУ.

Також відбулося нагородження почесного доктора та почесних професорів Прикарпатського університету. Ректор Ігор Цепенда вручив диплом почесного доктора (Honoris Causa) професору Жешувського університету (Республіка Польща) Олександру Бобко.

Званням почесного професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було нагороджено завідувача кафедри хімії факультету природничих наук, доктора хімічних наук, професора Миронюка Івана Федоровича.

З вітальними словами перед учасниками урочистостей виступили почесні гості.

Урочиста святкова Академія супроводжувалася концертною програмою за участі  творчих колективів університету.