Вітаємо із закінченням магістратури!

18 лютого 2022 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося вручення дипломів випускникам спеціальності 102 «Хімія».

Дорогі наші випускники, професорсько-викладацький склад кафедри хімії щиро вітає вас зі значною подією у житті – отриманням диплому магістра. Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й уміннями їх застосовувати – це вже професіонал з великої літери.

Швидко промайнули дні вашого яскравого, цікавого, насиченого студентського життя. За цей час ви, збагачуючись знаннями й набуваючи досвіду, популяризували спеціальність 102 «Хімія» на різних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, фестивалях, сягали вершин результативності і поповнювали скарбничку як вашого особистого успіху, так і факультетського та університетського. Останній семестр дійсно приготував для вас багато випробувань і зробив сильнішими, готовими до будь-яких змін. Тож не бійтеся викликів життя, будьте впевненими у власних діях і не зраджуйте своїм принципам, досягайте найвищих цілей, впевнено крокуйте в подальше професійне життя. Низький уклін вашим батькам, котрі були поруч із вами всі ці роки: переживали невдачі, раділи успіхам і перемогам, давали слушні поради. Пам’ятайте і про своїх викладачів, які подарували вам часточку власної душі.

Ми з вами не прощаємося, з нетерпінням чекаємо вас на навчання в аспірантурі! Нагадуємо, що з умовами вступу в аспірантуру, графіком іспитів і програмовими вимогами ви можете ознайомитися за покликанням

Бажаємо всім успішного вступу до аспірантури та чудового відпочинку перед новим стартом! Щасти вам!