Зустріч з учнями ліцею № 20

Воєнний стан не є перепоною для організації та проведення профорієнтаційних заходів на кафедрі хімії. Доброю традицією стало проведення онлайн-зустрічей з майбутніми абітурієнтами, учнями 10-11 класів.

23 травня 2022 року у межах профорієнтаційної кампанії відбувалася зустріч учнів 10-А класу ліцею № 20 із провідною фахівчинею навчальної лабораторії кафедри хімії та заступником завідувача кафедри хімії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Ліцеїсти мали змогу ознайомитись зі спеціальністю 102 «Хімія», за якою здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Представники кафедри розповіли про умови вступу до ВНЗ, особливості організації освітнього процесу й дозвілля, роботу спортивних секцій і гуртків, а також про основні напрями наукової діяльності та перспектив майбутнього працевлаштування.

Колектив кафедри хімії висловлює щиру подяку класній керівниці 10-А класу Рублик Любов Адамівні за допомогу в організації зустріч!