Відбулася науково-популярна лекція на тему «Білок і правильне харчування»

17 грудня 2022 року на базі Факультету природничих наук студент IV курсу Любомир Луканюк провів відкриту онлайн-лекцію на тему «Білок і правильне харчування». Її було організовано кафедрою хімії для студентів, аспірантів та співробітників факультету, а також для учнів та вчителів, які цікавляться  темою здорового та спортивного харчування.

Під час зустрічі, упродовж якої панувала дружня атмосфера, лектор розповів для чого організму потрібен білок, скільки його потрібно споживати в день та в яких продуктах його найбільше.

Заключним етапом лекції стала вільна дискусія зі слухачами щодо спірних питань та усталених міфів про здорове харчування.

Кафедра хімії висловлює щиру подяку Любомиру Луканюку за змістовну та актуальну лекцію!

Авторка посту: провідна фахівчиня навчальної лабораторії кафедри хімії Прокіпчук І.В.