Звітна конференція студентів

06.04.2023 р. відбулося засідання двох підсекцій кафедри хімії за участю студентів. На конференції студенти поділилися своїми дослідженнями, отримали корисний відгук від викладачів, що дозволить їм поліпшити свої роботи, розвинути навички презентації та громадського виступу. За підсумками звітної наукової конференції відзначено наступних студентів:

Підсекція неорганічної хімії та матеріалознавства

1. Нагородити грамотою студента за змістовний виступ на звітній конференції за 2022 рік:

Романишина Маряна Володимировича, студент І курсу ОР магістр

Рошко Юлію Миколаївну, студентка І курсу ОР магістр

1. Рекомендувати до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХІІІ» тези повідомлень студентів:

Ханті Вікторії Ярославівни, студентка ІV курсу

Вілянд Олександри Олегівни, студентка І курсу ОР магістр

Підсекція органічної та аналітичної хімії

Регу Анну Володимирівну, студентка ІV курсу

Пелех Дарину Романівну, студентка ІV курсу

і

Цінурчина Володимира Ігоровича, студент І курсу ОР магістр

Переклити Надії Василівни, студентка І курсу ОР магістр

Дякуємо студентам за грунтовні дослідження і презентацію результатів! Бажаємо і надалі успіхів!