Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців! Науковий парк «Прикарпатський університет» обрав переможців конкурсу серед кращих проєктів і стартапів. https://www.instagram.com/p/CsJYycIMqMt/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D
Наш Благодійний Фонд фінансово долучився до втілення крутої програми. Адже талановита молодь, серед яких учні та студенти повинні отримати заслужену нагороду за свої напрацювання та креативні ідеї.
БФ Українська Єдність спільно з Людмила Прощук грошовою винагородою привітав переможців.
🥇– Уніфіковиний зарядний пристрій (20 000 гривень)
🥈– EcoPinoisol.(15 000 гривень)автори- ст. хімік Х-41 Соломія Гивель і аспірант кафедри хімії Рій Володимир, науковий керівник проф. д.т.н. Сергій Курта.
🥉– Trans-ju team pomer.granat (10 000 гривень)
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших конкурсах!🤝🏻
Дякуємо директору Наукового парку Роману Бубні за те, що надає можливість талановитим людям реалізовувати нові можливості для потенційних українських підприємств та розвивати інноваційний бізнес в нашій державі🇺🇦