Надавати підтримку талановитій молоді – благородна справа для кожного вчителя! Вона дає чудові плоди – нову генерацію рушіїв прогресу – науковців, управлінців, бізнесменів. Ми на кафедрі хімії завжди раді поділитися знаннями з школярами, що прагнуть розвивати свої здібності і хочуть змінюватись самі й змінювати світ на краще! Сьогодні трошки приклались до здійснення мрій цих здібних молодих людей, що готуються до IV (фінального) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Готові і надалі підтримувати нашу пасіонарну молодь, раді будемо бачити їх знову в наших лабораторіях!
“Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших” (Марк Твен)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/03/trashed-1712400041-img_20240307_122843740_burst000_cover_top-1024x768.jpg)