Цінною формою популяризаційних заходів для ознайомлення студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з європейськими екологічними та правовими цінностями,  досвідом ЄС в контролі за якістю довкілля і його безпечністю для громадян в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС Еразмус+ “Monitoring of environmental objects in the context of European integration”101127251 — MEOEU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH є навчально-дослідні практикуми. Символічним стало святкування Дня хіміка під час практикуму, що проводився для студентів-хіміків викладачами кафедри хімії нашого університету– виконавцями грантового проекту – в мальовничих українських Карпатах. Це означило важливу роль фахівців хімічної сфери у вирішенні проблем довкілля і подолання їх впливу на якість життя громадян. Під час проведення заходу виконавці окреслили плани подальшої діяльності в межах проєкту, прочитали студентам лекції про основні джерела забруднення і забруднювачі об’єктів довкілля в Європі, вплив забруднення повітря на здоров’я населення і екосистеми,  екологічну безпеку й право в країнах Європейського Союзу, попрацювали з приладами, і, що важливо, добре відпочили в гарному колективі й насолодились кришталево чистим гірським повітрям) Бережімо його і все наше довкілля!