У Всесвітній день Землі – день чистого повітря, води і грунту – ще відповідальнішим і важливішим є завдання нагадати нашій молоді про необхідність збереження чистоти довкілля і надихнути юні душі про це щиро дбати. Сподіваємось, сьогодні ми зачепили розуми й серця школярів ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради і донесли до них розуміння, що повітря, вода й земля є останнім людським безальтернативним й безплатним ресурсом, який ми зобов’язані зберегти й чистим передати нашим нащадкам. Ми, викладачі кафедрі хімії, стараємось застосовувати всі наші знання для забезпечення екологічної безпеки об’єктів довкілля та хімічних процесів й технологій і передавати їх студентам.
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/04/photo_2024-04-22_17-32-50-4-768x1024.jpg)