Під Новий рік 30.12.2021р. мені пощастило відвідати з профорієнтаційним візитом ЗОС школу в с. Кваси Рахівського району Закарпатської області, якою керує Василь Васильович Писар. Ми поспілкувались з учнями цієї школи, випускниками в майбутньому 2022 р. Мені вдалось відшукати серед них 12 талантів в різних галузях нашого життя. Надіюсь їм це буде корисно, бо знати свій талант – це знати своє майбутнє. Емоції на світлинах. (Курта С.А.)
Передноворічні зустрічі
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2022/01/зображення_viber_2021-12-30_11-39-44-362-1024x768.jpg)