Відбулося дистанційне складання комплексного кваліфікаційного іспиту

Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу 14 червня 2022 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника було проведене дистанційне складання державного кваліфікаційного іспиту для студентів спеціальності 102 Хімія. У зв’язку з воєнним станом іспит проходив у режимі онлайн. Усі студенти та члени екзаменаційної комісії вийшли на зв’язок за допомогою платформи Cisco Webex.

Зі вступним словом до студентів та членів комісії звернувся завідувач кафедри хімії, д.х.н., професор Миронюк Іван Федорович. Після проведеної д.т.н., професором Куртою  Сергієм Андрійовичем відеоідентифікації студентів, голова екзаменаційної комісії Миронюк І.Ф. ознайомив їх із регламентом проведення іспиту.

Під час іспиту студенти показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок відповідно до обраної спеціальності.