Прикарпатський – серед кращих в авторитетному міжнародному рейтингу U-Multirank 2022

Прикарпатський національний університет покращив свої позиції і цього року посів 7-е місце серед університетів України в авторитетному міжнародному рейтингу U-Multirank 2022.

Сьогодні міжнародний рейтинг U-Multirank опублікував оновлені дані рейтингування закладів вищої освіти за 2022 рік. Загалом до рейтингу увійшов 91 ЗВО України.

Нагадаємо, що U-Multirank – це багатовимірний, керований користувачами міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються результати діяльності вищих навчальних закладів за п’ятьма критеріями університетської діяльності: (1) навчання та викладання, (2) наукові дослідження, (3) передача знань, (4) міжнародна орієнтація та (5) залучення регіональних ресурсів.

Високі оцінки Прикарпатського національного університету за усіма п’ятьма групами критеріїв міжнародного рейтингу U-Multirank 2022 свідчать про гармонійний різносторонній розвиток університету з орієнтацією як на якісну освіту, так і на розвиток наукової діяльності, міжнародної співпраці та регіону.

Веб-інструмент U-Multirank дозволяє проводити порівняння на рівні університету в цілому та на рівні конкретних навчальних програм. На основі емпіричних даних U-Multirank порівнює заклади зі схожими інституційними профілями («подібні з подібними») і дозволяє користувачам формувати власні персоналізовані рейтинги. Минулого року ПНУ займав 9 місце.

Першоджерело: