Несемо школярам інформацію про спеціальність 102 Хімія !

28 квітня 2023 року доцентка кафедри хімії Тетяна ТАТАРЧУК провела черговий профорієнтаційний захід. Учні 11 класу (біологічного профілю) Івано-Франківського спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради приєднались разом з учителькою хімії – Наталією РОЧНЯК. В  профорієнтаційному заході взяли участь також проф. Олександр ШИЙЧУК і  завідувач навчальних лабораторій кафедри хімії к.х.н. Любов СОЛТИС. Тетяна ТАТАРЧУК представила освітню програму 102 Хімія і наголосила, що вона акредитована Національним агентством забезпечення якості вищої освіти. Тетяна Татарчук розповіла про навчальні дисципліни, які вивчають студенти-хіміки, про навчальні лабораторії кафедри хімії і навчально-наукові лабораторії Центру хімічного матеріалознавства і нанотехнологій. Представлено також практичні аспекти:  стипендії, місця виробничої практики та основні сфери працевлаштування випускників. Представлено також основні вимоги для вступу на спеціальність 102 Хімія у Прикарпатському університеті.

Працівники кафедри висловлюють щиру подяку вчителю хімії Наталії РОЧНЯК за допомогу в організації профорієнтаційного заходу!